[LB]

Opklärungsaarbecht

Thomas Hoffmann

Tel (+352) 48 82 16 - 217

thomas.hoffmann@sdk.lu

Koordinatioun

Ëffentlech Aarbecht /
Kommunikatioun

Tamara Merenz

Tel (+352) 48 82 16 - 221

tamara.merenz@sdk.lu

 

Ëffentlech Aarbecht /
Internet

Malou Origer

Tel (+352) 48 82 16 - 228

malou.origer@sdk.lu

Koordinatioun

Formatiounen /
Animatioun

Nancy Ludwig

Tel (+352) 48 82 16 - 350

nancy.ludwig@sdk.lu

 

Ëffentlech Aarbecht /
SuperSpillMobil

Carmen Noehl

Tel (+352) 48 82 16 - 228

carmen.noehl@sdk.lu

Formatiounen /
Animatioun

Anne Endres

Tel (+352) 488 216 - 331

anne.endres@sdk.lu

Formatiounen /
Animatioun

Emwelt.lu Chambre des Métiers Chambre de Commerce

SDK green *Label-Priméiert RAL TÜV Entreprise Socialement Responsable EU Commission