[LB]

Formatiounen / Animatioun

Origer Malou

Tel (+352) 48 82 16 - 228

malou.origer@sdk.lu

Koordinatioun

Formatiounen / Animatioun

 

Cimander Jessica

Tel (+352) 488 216 - 301

jessica.cimander@sdk.lu

Formatiounen /
Animatioun

Endres Anne

Tel (+352) 48 82 16 - 300

anne.endres@sdk.lu

Formatiounen /
Animatioun

Guyot Laure

Tel (+352) 48 82 16 - 301

laure.guyot@sdk.lu

Formatiounen /
Animatioun

Noehl Carmen

Tel (+352) 488 216 - 229

carmen.noehl@sdk.lu

Formatiounen /
Animatioun / SDK on Tour

Scherer Tamy

Tel (+352) 48 82 16 - 230

tamy.scherer@sdk.lu

Formatiounen /
Animatioun

 

Schneider Nadine

Tel (+352) 48 82 16 - 234

nadine.schneider@sdk.lu

Formatiounen /
Animatioun

Emwelt.lu Chambre des Métiers Chambre de Commerce

EMAS SDK green *Label-Priméiert RAL TÜV Entreprise Socialement Responsable EU Commission